KOBİ'LERİN E-İHRACAT EĞİLİM ANKETİ

KOBİ'LERİN E-İHRACAT EĞİLİM ANKETİ

Highslide JS

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda;  Dijitalleşme ile e-ihracat kullanım alanları gelişmekte, iş hacmine doğrudan katkı sağlamaktadır. Dijital İhracatı Geliştirme Programı ile KOBİ'lerin daha büyük pazar payına ulaşmasına ve e-ihracatta doğru yol haritasını seçmekte büyük kolaylıklar sağlanması hedeflenmektedir

 

Sayın M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU  Başkanımızın Yönetim Kurulunda yer aldığı Uluslararası Ticaret Odası (ICC - International Chamber of Commerce) ile gerçekleştirilmesi planlanan bir proje ile KOBİ'lerimizin e-ihracat yetkinliklerinin artırılması hedeflenmektedir. Uluslararası Ticaret Merkezi (ITC) ve Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü (WIPO - World Intellectual Property Organazition) gibi uluslararası örgütlerin de yer alacağı proje çerçevesinde, eğitimde yer alabilecek başlıklar ve eğitime katılabilecek uygun KOBİ'lerin belirlenmesi amacıyla sınırlı sayıda sorudan oluşan bir anket hazırlanmıştır.

Bu çerçevede, https://anket.tobb.org.tr/#/anket/kobi-lerin-e-ihracat-egilim-anketi adresinde yer alan anketin üyelerimiz  tarafından 23/07/2024 tarihine kadar doldurulması rica ederiz.

Üyelerimize duyurulur. 

KIZILTEPE TİCARET BORSASI


Tarih : 9.07.2024 / Yer : TOBB
Hit : 75