KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU’NDAN BORSAMIZA ZİYARET

KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU’NDAN BORSAMIZA ZİYARET

Highslide JS

Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı, TOBB Mardin Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sayın Deniz HİTAY ve Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleriyle birlikte Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin’i makamında ziyaret etti.

Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı, TOBB Mardin Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sayın Deniz Kurulun projeleri ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgiler vererek, icra komitesi üyeleri Kadın Girişimcilerin Kurulu’nun Mardin girişimci ruha sahip kadınlara rol model olmayı ve Mardin sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde kadınların eğitimlerine yönelik sosyal ve kültürel eğitim çalışmalarını da gerçekleştirmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, TOBB Mardin Kadın Girişimcilerimizin projelerine ve çalışmalarına Ticaret Borsamız olarak elimizden gelen desteği vereceğiz. Güzel çalışmalar yapacağınıza inanıyorum" dedi.

Kızıltepe Ticaret Borsası Genel Sekreter Yardımcısı Metin Sert tarafından Borsamızın  projeleri ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgiler vererek Borsamız Kapsamında Yürütülen ve Cazibe Merkezlerini Destekleme Programı (CMDP) projesi hakkında sunum yapıldı. Kızıltepe Hububat Ticaret Merkezi Başkanı Mehmet Şerif Öter makamında ziyaret ederek, Hububat Ticaret Merkezinde Borsa Üyelerimizden Bayan Girişimcilerden Aysun çınar’ı ziyarette bulundu.


Tarih : 26.12.2023 / Yer : KIZILTEPE TB
Hit : 156