BORSAMIZ,KALKINMA AJANSI'NA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

BORSAMIZ,KALKINMA AJANSI'NA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

Highslide JS

Kızıltepe Ticaret Borsası Genel Sekreterimiz Abdulkadir Şahin ve Genel Sekreter Yardımcısı Metin Sert , Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdür Yardımcısı Sn. Mustafa Işık Makamında ziyaret etti.

Bölgenin  sorun ve çözüm önerileri ve tarımsal sektöründe yaşanan sıkıntıların görüşüldüğü, sorunların çözümüne yönelik yapılması gerekenler değerlendirilerek, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Kızıltepe Ticaret Borsası Genel Sekreterimiz Abdulkadir Şahin ”Kızıltepe Ticaret Borsamızın yapılması planlanan yürüttüğü projeler kapsamında ziyaret gerçekleştirdik.  Bölgemizde ve Mardin İlimizde Sürdürebilir Kalkınmanın Devamı ve Refah Seviyesinin Yükseltilmesi Açısından Projemiz Büyük Önem arz eden ilgili talepleri hakkında görüş alışverişlerini Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdür Yardımcısı Sn. Mustafa Işık’a iletme fırsatı Bulduk. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdür Yardımcısı Sn. Mustafa Işık ‘a nazik kabulleri için teşekkür ederiz.” dedi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdür Yardımcısı Sn. Mustafa Işık, Kızıltepe Ticaret Borsası Genel Sekreterimiz Abdulkadir Şahin ve Genel Sekreter Yardımcısı Metin Sert’e ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek nazik ziyaretleri için teşekkürlerini iletti.


Tarih : 18.01.2023 / Yer : SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI KALKINMA AJANSLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Hit : 598