KAYMAKAMIMIZ ABDULLAH ŞAHİN, BORSAMIZA ZİYARET

KAYMAKAMIMIZ ABDULLAH ŞAHİN, BORSAMIZA ZİYARET

Highslide JS

Kaymakam/Belediye Başkan Vekilimiz Abdullah Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Evren Ekmekçi, İlçe Emniyet Müdürümüz İlhan Özdemir, SYDV Müdürü Alaaddin Özel ile birlikte, Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Şahin’i Makamında Ziyaret etti.

Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Şahin ve Genel Sekreter Abdulkadir Şahin tarafından karşıladı.

Mardin ilimiz ile ilgili genel değerlendirmenin yapıldığı ziyarette, Kaymakam/Belediye Başkan Vekilimiz Abdullah Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Evren Ekmekçi, İlçe Emniyet Müdürü İlhan Özdemir, SYDV Müdürü Alaaddin Özel, Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin, bir süre sohbet etti.

 İlçemizin ekonomik ve sosyal durumu, Borsanın faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgileri paylaştı. Borsa hizmetleri, yürütülen projeler ve kentin geneli hakkında bilgi bilgiler paylaşıldı. Bölge  Tarımı ve Ekonomik durumu, Sorunları ve Çözüm önerileri ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şahin, Kaymakam/Belediye Başkan Vekilimiz Abdullah Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Evren Ekmekçi, İlçe Emniyet Müdürü İlhan Özdemir, SYDV Müdürü Alaaddin Özel’e ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini etti.


Tarih : 6.11.2023 / Yer : KIZILTEPE TB
Hit : 83