BORSAMIZA, TOBB AKREDİTASYON GELİŞTİRME ZİYARETİ

BORSAMIZA, TOBB AKREDİTASYON GELİŞTİRME ZİYARETİ

Highslide JS

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB), akreditasyon sistemi çalışmaları kapsamında, TOBB’a bağlı oda ve borsa başkanlıklarına sistem geliştirme ziyaretleri düzenliyor.
Bu ziyaretler kapsamında gerçekleştirilen denetimde, Ticaret Borsamıza geliştirme ziyareti düzenlendi. Akreditasyon standardı kriterlerinin sürecini gözlemlemek amacıyla yapılan geliştirme ziyareti bağımsız denetçi kuruluş Türk Loydu Uygunluk Değerlendirme Hizmetleri A.Ş.’den Türk Loydu Denetçisi Olcay Koca tarafından gerçekleştirildi.

Geliştirme ziyaretinde yapılan açılış toplantısına Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Şahin ve Meclis Üyelerimiz ve Borsa personeli katıldı.

Yapılan açılış toplantısına Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Şahin; “Borsamızın 2021- 2024 Vizyonu doğrultusunda Elektronik Satış Salonu ile Türkiyenin en büyük hububat ticaret merkezinde alıcı ve satıcı arasında alışverişin rehabilite edilerek düzenlenmesini, kayıp kaçak oranının düşürülmesini sağlayarak tarımsal ticaretin geliştirilmesine katkı sağlamayı hedeflerini, Türkiye Yüzyılı" yakışan projeleri, Borsamızın Gerçekleşen ve Yapılması Planlanan Proje çalışmalarını anlattı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB), akreditasyon sistemi çalışmaları kapsamında yapmış olduğu ziyarette Borsamızı Daha İyi bir hedefe taşıyacağı" dedi.

Akreditasyon Geliştirme ziyaretinde, Yönetim ve Oda Borsa Mevzuatı, Mali Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş Planlaması ve Yönetimi, haberleşme ve Yayınlar, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kullanımı, Üye İlişkileri, Kalite Yönetimi, İletişim Ağı, Politika ve Temsil, Bilgi ve Danışmanlık ve Destek, İş Geliştirme ve Eğitimi gibi tüm hizmet faaliyetleri ve kalite dokümantasyon sistemi Türk Loydu Denetçisi Olcay Koca ve Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Metin Sert tarafından 25-26 Eylül 2023 tarihler arasında incelenecektir.


Tarih : 25.10.2023 / Yer : KIZILTEPE TB
Hit : 358