HALKBANK BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN BORSAMIZA ZİYARET

HALKBANK BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN BORSAMIZA ZİYARET

Highslide JS

Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şanlıurfa Bölge Müdürü Metin Yediyıldız, Bölge Müdür Yardımcısı Rukiye Tanrıkulu Yapsan ve Kızıltepe Şube Müdürü Mehmet Salih Azik ile birlikte Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Şahin’i makamında ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Şahin, Kızıltepe İlçemizin ekonomik ve sosyal durumu, Borsanın faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgileri paylaştı Mardin İlimizin genel iktisadi durumu, sosyo-ekonomik gelişmişlik düzeyi ve göstergeleri ve Mardin Gıda Analiz ve Ticaret Kapasitesinin Geliştirilmesi” projesi hakkında Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şanlıurfa Bölge Müdürü Metin Yediyıldız, Bölge Müdür Yardımcısı Rukiye Tanrıkulu Yapsan ve Kızıltepe Şube Müdürü Mehmet Salih Azik özet bilgiler aktardı.

Ticaret Borsası işleyişi ve çalışmaları hakkında bilgiler veren Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek nazik ziyaretleri için Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şanlıurfa Bölge Müdürü Metin Yediyıldız, Bölge Müdür Yardımcısı Rukiye Tanrıkulu Yapsan ve Kızıltepe Şube Müdürü Mehmet Salih Azik’e teşekkürlerini iletti.


Tarih : 2.02.2021 / Yer : KIZILTEPE TB
Hit : 218