YAPI KREDİ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ MURAT BULUT BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.

YAPI KREDİ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ MURAT BULUT BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.

Highslide JS

Yapı Kredi Bankası Şube Müdürü Murat Bulut, TOBB Nefes kredisi hakkında görüşmek üzere Borsa Başkanımız Mehmet Şahin’i makamında ziyaret etti.

Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Şahin; TOBB, Kredi Garanti Fonu (KGF) arasında Ülke ekonomisinde önemli yer tutan Küçük ve Orta Ölçekli işletmelerin finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere KOBİ’lere “TOBB Nefes Kredisi” protokolü imzalandı. İçinde bulunduğumuz Corona Virus ekonomik süreçte üyelerimiz olan KOBİ’lerin en büyük sorunlarından birisi de finansmana erişimde yaşanan sıkıntılar ve enflasyonun çok üzerindeki kredi faizleridir. Ümit ediyorum ki üyelerimize çok büyük katkı sağlayacak ve KOBİ’lere rahat bir nefes aldıracaktır.  Günümüz koşullarına göre oldukça iyi bir faiz oranı imkânı sağlanıyor. Borsa Başkanımız Mehmet Şahin, TOBB KOBİ Destek Kredisi’nin  Ülkemiz, İlimiz ve üyelerimizin için hayırlı olması temennisinde bulundu.
 

Yapı Kredi Bankası Şube Müdürü Murat Bulut “ Yapı Kredi Bankası olarak, Kızıltepe Ticaret Borsası üyelerine TOBB Nefes kredisi ve diğer finansman ihtiyaçları ile ilgili başvurularında her türlü kolaylığı sağlayacaklarını ifade etti” Başkanımız Mehmet Şahin Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yapı Kredi Bankası Şube Müdürü Murat Bulut’a kendilerine teşekkür etti.


Tarih : 29.06.2021 / Yer : KIZILTEPE TB
Hit : 186