ŞANLIURFA BORSADAN KIYASLAMA ZİYARETİ

ŞANLIURFA BORSADAN KIYASLAMA ZİYARETİ

Highslide JS

Şanlıurfa Ticaret Borsası, TOBB Akreditasyon sistemi kapsamında hizmet süreçlerinde kıyaslama çalışması yapmak üzere Borsamızı ziyaret etti.

Yapılan ziyarete Şanlıurfa TB Ayşe Çadırcı Kandemir Genel Sekreter Yardımcısı, Tescil Müdürü Ahmet Kaya, Tescil Birimi, Akreditasyon Birimi ve Muhasebe Biriminden Personeller katıldı.

Gerçekleştirilen bu ziyarette Borsamız Genel Sekreter Yardımcısı Metin Sert, Kalite ve Akreditasyon Sistemi, Borsa ERP yazılımı ve iyi uygulamaları kapsayan bir sunum gerçekleştirdi.

Kıyaslama çalışmasını değerlendiren Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin , “Üyelerine 5 yıldızlı hizmet vermek birinci vazifemiz olduğunu,Bilginin paylaşıldıkça değerli olduğunu hatırlatan Mehmet Şahin, bölge ekonomisinin kalkınması için yaptıkları çalışmaları diğer Oda ve Borsalar ile paylaşarak ülke geneline katkı sağladıklarını belirtti. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin gelişmesi demek Türkiye’nin gelişmesi demek. Bölgemiz ve ülkemizin gelişimine katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz” dedi.


Tarih : 21.8.2019 / Yer : KIZILTEPE TB
Hit : 746