BAŞKAN ŞAHİN, 15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİNİN ÜÇÜNCÜ YILDÖNÜMÜ DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLADI.

BAŞKAN ŞAHİN, 15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİNİN ÜÇÜNCÜ YILDÖNÜMÜ DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLADI.

Highslide JS

Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin , Devlet büyüklerimizin ve Türk Milletinin kararlı duruşu ile hamdolsun hain FETÖ ve mensuplarının Türkiye Cumhuriyeti üzerinde planladığı oyunları 15 Temmuz gecesi milletimiz, hiçbir bahanenin ardına gizlenmeden, genç, yaşlı, kadın, erkek demeden darbecilerin karşısına çıkarak canı pahasına vatanını müdafaa etmiş ve FETÖ mensuplarının hain emellerine ulaşmasına izin vermemiştir.

Türkiye Cumhuriyeti tarihine kara bir leke olarak geçen ve Türk Milleti'nin tüm dünyaya demokrasi dersi verdiği 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi'nin üzerinden üç yıl geçti. 15 Temmuz'un üçüncü yıldönümünde, Türkiye Cumhuriyeti yaşadığı sürece minnetle anılacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni ve kurumlarını canı pahasına koruyan yüce milletimiz, her türlü övgü ve takdiri ziyadesiyle hak ediyor. Bu uğurda canlarını veren şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimizi anıyorum. Destan Yazan O kahramanlarımızı asla unutmadık ve unutmayacağız. “Allah birlik ve beraberliğimizi bozdurmasın. Vatanımıza Demokrasimize Sahip çıkan Yüce milletimize teşekkür ederim. “dedi.


Tarih : 12.7.2019 / Yer : KIZILTEPE TİCARET BORSASI
Hit : 583