BORSAMIZDAN EĞİTİME DESTEK.

BORSAMIZDAN EĞİTİME DESTEK.

Highslide JS

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz TOBB  önderliğinde Kızıltepe Ticaret Borsamızın katkıları ile 60 adet tablet bilgisayar Başkanımız Mehmet Şahin tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürü Şube Müdürü Adem Keskin’e teslim edildi.

Tabletlerin teslimi sırasında bir açıklama yapan “Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Şahin;   Bu yıl TOBB önderliğinde öğrencilerimize tablet alınması uygun görülmüştür. Bu kapsamda eğitime ulaşamayan öğrencilerimiz için TOBB ve Kızıltepe Ticaret Borsamız tarafından  toplam 60 tablet bilgisayar alınarak geleceğimizin teminatı olan  öğrencilerimize dağıtılmak üzere Milli Eğitim Müdürümüze teslim etmiş bulunmaktayız.
Pandemi nedeniyle okullarımızda eğitimin uzaktan yapılması birçok öğrencimizin eğitime ulaşmalarına engel olmuş , TOBB ve Borsa olarak her zaman eğitimin yanında ve öğrencilerimizin yanında olmaya devam edecektir. Hiçbir öğrencimizin eğitim imkanların dan mahrum olmaması için bu türlü gayretlerimiz devam edecektir ve  tüm öğrencilerimizi okullarımızda görememenin burukluğu ile minik yavrularımızı sıralarında olmalarının sevincini ve coşkusunu inşallah en yakın zamanda yaşarız. Tüm öğrencilerimize hayırlı olsun” dedi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Adem Keskin; borsamıza  eğitime verdikleri desteklerden dolayı şükranlarımızı sunuyorum dedi.


Tarih : 22.12.2020 / Yer : KIZILTEPE TB
Hit : 111