BAŞKAN ŞAHİN, TOBB EKONOMİ ŞÛRASI’NA KATILDI

BAŞKAN ŞAHİN, TOBB EKONOMİ ŞÛRASI’NA KATILDI

Highslide JS

Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Şahin , "TOBB Ekonomi Şurası" na video konferans aracılığıyla katıldı.Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Şahin , "TOBB Ekonomi Şurası" na video konferans aracılığıyla katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Ekonomi Şurası, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi.

TOBB ev sahipliğinde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ilgili Bakanlar, Birlik Başkanımız Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu, Oda/Borsa Başkanları, Genç̧ ve Kadın Girişimler Kurullarının yer aldığı "TOBB Ekonomi Şurası"na video konferans aracılığıyla katıldı.

TOBB Yönetim Kurulu’nun bizzat, 365 oda ve borsa başkanının da video konferans yöntemiyle katılım sağladığı ekonomi şurasında reel sektörün ihtiyaç̧ ve beklentileri konuşuldu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı sayın Rifat Hisarcıklıoğlu, her yıl düzenlenen Türkiye Ekonomi Şûrası’ndan önce sektörlerin karşılaştıkları sorunları tespit edip, Cumhurbaşkanımıza iletildi.

TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na bir kez daha teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz. Ülke ekonomisine katkıda bulunmak için hiçbir zaman sorumluluktan kaçınmayan Sayın Başkanımız, illerin ve ilçelerin sorunlarıyla yakından ilgilenip, hepsini tek tek ilgili mercilere iletti


Tarih : 18.11.2020 / Yer : TOBB
Hit : 156