BAŞKAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

BAŞKAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Highslide JS

Kızıltepe Zahireciler Derneği Başkanı Mehmet Şerif Öter ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yöremize has Mezopotamya’mızın yerli ürünlerinden Bulgur ve Mercimeğe desteklerden dolayı, Kızıltepe Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Şahin’i makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi verdi.

Plaket takdim töreninde konuşma yapan Kızıltepe Zahireciler Derneği Başkanı Mehmet Şerif Öter, “Yöremize has Mezopotamya’mızın yerli ürünlerinden Bulgur ve Mercimeğe Ticaret Borsası olarak Borsa Başkanımızın özverili çalışmalarınızla birlikte coğrafi işaret alarak tescillenmesinde Ticaret Borsamızın desteklerinizden ve proje katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. “dedi.

Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kızıltepe Zahireciler Derneği Başkanı Mehmet Şerif Öter ve Yönetim Kurulu Üyelerinin şahsımı onurlandırarak plaket verme nezaketlerinden dolayı teşekkürlerini sundu. Başkan Şahin, Borsa Üyelerimizim tüm istek taleplerini yerine getirmeye devam edeceğiz. Desteklerinin bugün olduğu gibi bundan sonrada devam edeceğini ifade etti. 


Tarih : 21.1.2020 / Yer : KIZILTEPE TB
Hit : 136