MARDİN VALİSİ SN. MAHMUT DEMİRTAŞ VE KIZILTEPE KAYMAKAMI SN. HÜSEYİN ÇAM BORSAMIZI ZİYARETTE BULUNDU.

MARDİN VALİSİ SN. MAHMUT DEMİRTAŞ VE KIZILTEPE KAYMAKAMI SN. HÜSEYİN ÇAM BORSAMIZI ZİYARETTE BULUNDU.

Highslide JS

Mardin valimiz Sn. Mahmut Demirtaş, Kızıltepe Kaymakamı Sn. Hüseyin Çam kamu kurumları ve mesleki kuruluşları ziyaretleri kapsamında Kızıltepe Ticaret Borsamızı ziyaret etti. Kızıltepe Ticaret Borsası Meclis Başkanımız Nezir Yıldız ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin tarafından karşılandı.

Mardin önemli tarım şehirlerinden biri olduğunu ifade Mardin valimiz Sn. Mahmut Demirtaş,  Ticaret Borsasında bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Vali Demirtaş, tarım ürünlerinin arttırılmasına yönelik yapılan çalışmaların önemine vurgu yaptı. Ekonomik sıkıntılarının çözümü noktasında sorunlarını dinleyerek merkez ilçeden kırsal yaşama kadar İş dünyamızın sosyo-ekonomik ve kültürel yaşam kalitesini arttıracak olan çalışmalara büyük önem verdiklerini ifade etti.

Kızıltepe Ticaret Borsamız Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Şahin Borsanın faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgileri paylaştı. Kızıltepe Ticaret Borsasının Güdümlü Proje Desteği kapsamında Mardin Gıda Analiz ve Ticaret Kapasitesinin Geliştirilmesi projesi ile ilgili çalışmalar hakkında istişare yapıldı. Başkan Şahin Borsamız bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada ilimize faydalı olacak projelerle hedeflediği vizyona ulaşmaya çalışacaktır” dedi.

Kızıltepe Ticaret Borsamız Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Şahin, Mardin valimiz Sn. Mahmut Demirtaş’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Günün anısına Mardin Valisi Sn. Mahmut Demirtaş’a Plaket takdim etti.


Tarih : 1.03.2021 / Yer : KIZILTEPE TB
Hit : 121