İNOVATİF GELİŞİM ZİRVESİ

İNOVATİF GELİŞİM ZİRVESİ

Highslide JS

05.06 Ekim 2018 Tarihler arasında Mardin Artuklu Üniversitesi Konferans salonunda düzenlenen İnovatif Gelişim Zirvesine, Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin, Genel Sekreter Abdulkadir Şahin ve Genel Sekreter Yardımcısı Metin Sert, Üniversitesi İnovatif Gelişim topluluğu (Artuklu İnovatif Gelişim)tarafından 05.06 Ekim 2018 tarihlerinde düzenlenen İnovatif Gelişim Zirvesine katıldı.

İGT Akademik Danışmanı Doç.Dr. Mehmet Behzat Ekinci Moderatörlüğünde gerçekleştirildi.
İki gün boyunca profesyonel akademisyenler ve girişimciler tarafından katılımcılara, Marka Patent, Endüstriyel tasarım, Girişimcilik, inovasyon ve Ar-Ge  faaliyetleri  ,Teknopark, Eğitim ve İnovasyon  proaktif düşünce  ve değişim yönetme  teknolojik girişimcilik Dijital Pazarlama ve Marka Mühendisliği, Yapay ,zeka ve Gelecek ve  Başarı hikayeleri konularında eğitimler sunumlar verildi.

Başkan Şahin’in zirve ile ilgili yaptığı değerlendirmede; “Profesyonellerin verdiği eğitim ve bilgilendirmeler ile Kişinin dahi Girişimci olmasını sağlanabilirsek bu program amacına ulaşacaktır. Bu zirvenin düzenlemesinde emeği geçen MAÜ İİBF İktisat Öğrencisi ve İGT Yönetim Kurulu Başkanı Duygu Çamurtaş’a ve  İGT Akademik Danışmanı  Doç. Dr. Mehmet Behzat Ekinci’ye teşekkür ediyoruz.”dedi.

 

 

 


Tarih : 08.10.2018 / Yer : MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ
Hit : 660