TOBB’DA GENEL SEKRETERLER BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

TOBB’DA GENEL SEKRETERLER BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Highslide JS

Borsamız Genel Sekreteri Abdulkadir Şahin, TOBB Konferans Salonunda düzenlenen 81 ilden Oda Borsa Genel Sekreterlerinin katıldığı, Genel Sekreterler Bilgilendirme Toplantısına katıldı.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Genel Sekreterler Bilgilendirme Toplantısına katılarak, oda / borsa genel sekreterlerine hitap etti.​

Hisarcıklıoğlu, 81 il ve 160 ilçedeki Oda ve Borsa camiası olarak tek bir aile olduklarını belirterek, Türkiye’nin her kesiminden, her sektöründen şirketleri, girişimcileri temsil eden, tek meslek örgütü olduklarını söyledi.

TOBB’un gücünün birliğinden ve birbirlerine sımsıkı kenetlenmiş olmalarından geldiğini vurgulayarak, “Birliğimiz, gücümüz ve etkinliğimiz, bizim, yani bu camianın farkıdır. Başka kurumlardan bizi ayrıştıran, bizi öne çıkartan en büyük özelliğidir” dedi.

 “Büyük gücün sorumluluğu da büyük olur” diyen Hisarcıklıoğlu, “Bize emanet edilen bu gücün, sorumluluğun hakkını vermek durumundayız. Bu da bizim hem hukuki, hem de ahlaki görevimiz ve sorumluluğumuzdur. Bizim Kayseri’de güzel bir söz var. İşin ününe değil ununa bak derler. Aslında işin ununu yapan sizlersiniz. Sizler başarılı işler yaparsanız biz de başarılı oluruz. Hepimizin gücü ve itibarı artar. Bu yüzden bize düşen görev de, sizleri en iyi şekilde görevinize hazırlamak, sizleri en iyi bilgilerle donatmaktır” şeklinde konuştu.

Hisarcıklıoğlu, Türkiye’deki oda/borsa sisteminin dünyaya örnek olduğunu, hem kurumsal yapısıyla hem de üyelere verdikleri hizmetlerle örnek model alınır hale geldiğini söyledi.

Toplantının açılışında konuşan TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz ise eğitime katılan genel sekreterlere eğitimin içeri ile ilgili bilgiler verdi. 


Tarih : 27.07.2017 / Yer : TOBB KONFERANS SALONU
Hit : 910