BORSAMIZ, TOBB ODA - BORSA MECLİS ÜYELERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİNE KATILDI

BORSAMIZ, TOBB ODA - BORSA MECLİS ÜYELERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİNE KATILDI

Highslide JS

Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin, Meclis Üyeleri ve Genel Sekreterimiz, 7  - 8 Şubat 2020 tarihleri arasında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenen "TOBB Oda / Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine" katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Anılan tarihlerinde düzenlenen Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’ne katıldı.​

Hisarcıklıoğlu burada yaptığı konuşmada, bilgilendirme seminerlerine 2013 yılından sonra başladıklarını anımsatarak, Meclis Üyelerinin yüzde 49’unun yeni olduğunu söyledi.

Meclis üyelerinin, kendi ili, ilçesi ve sektöründe lider olduğunu belirten Hisarcıklıoğlu, liderlerin en iyi donanımlı ve en iyiyi bilmek durumunda olduğunu vurguladı. Meclis üyeleri bilgilendirme Semineri’nde TOBB’un kurumsal yapısı, TOBB-ETÜ sunumu, etkili yönetim becerileri, dijital iş modeli - e-ticareti, iş hayatında iletişim, ,TOBB tahkimi ve Arabuculuk /TOBB iştirakleri (MEYBEM, finansal yönetim, protokol kuralları, Türkiye ekonomisindeki gelişmeler,  Kredi garanti fonu (KGF), Küresel Gelişmeler ve Türkiye, Devlet Destekli alacak sigortası, TOBB’un kurumsal yapısı, gelişmeler konularında bilgiler aktarıldı.


Tarih : 8.2.2020 / Yer : ANKARA
Hit : 98