TKDK - IPARD II HİBE ÇAĞRISI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

TKDK - IPARD II HİBE ÇAĞRISI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

Highslide JS

Kızıltepe Ticaret Borsası ve Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası İşbirliği İle üyelerine yönelik, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Mardin il Koordinatörlüğü tarafından IPARD II Programı 8.Başvuru Çağrı İlanı kapsamında tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Düzenlenen toplantıya TKDK İl Koordinatörü Erdal Çelik ile Oda/Borsa Başkanları, sivil toplum kuruluş temsilcileri, iş Adamları, çiftçiler ve üreticiler katıldı.

Mardin İl Koordinatörü Erdal Çelik “Kurum personeli olarak çok yoğun şekilde emek sarf ediyoruz şu anda 8. Başvuru çağrı dönemine ait bilgilendirmeler yapılıyor. Her zaman söylediğimiz gibi bizim derdimiz Mardin. Mardin’de özelliklede kırsalda işsizliği asgari düzeylere çekmediğimiz sürece yorulmadan, bıkmadan çalışacağız. Bu vesileyle tüm hemşerilerimizi bir kez daha kurumuzu ziyaret etmeye ve proje sunmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Mardin il Koordinatörü Erdal Çelik tarafından IPARD II Programı 8.Başvuru Çağrı İlanı kapsamında sunum yapıldı.


Tarih : 25.12.2019 / Yer : KIZILTEPE TSO
Hit : 252